GRA DOBBLE 1 2 3 REBEL

 • Kod kreskowy: 3558380038085

 • Symbol: 3558380038085

  Dobble 1 2 3 to wspaniała gra dla dzieci, dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie, ale też na tyle elastyczna w swych zasadach, żeby dorośli mogli bez problemów dołączyć się do zabawy, a nawet mieć trudności z wygraną!

   

  Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej symbolu, który łączy dwie karty. Symbol zawsze jest tylko jeden, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić (bo nie raz się zdarza, że nijak nie można go zauważyć ;) )

   

  Ale na czym to polega?

   

  W pudełku znajdziecie zasady aż 5 mini-gier, w które można grać kartami Dobble 1 2 3, w tym jeden wariant solo!

   

  Przykładowa gra: Gąsienica!

   

  1) Przygotowanie do gry

  Rozdaj wszystkim graczom tyle samo kart (w miarę możliwości), a następnie umieść jedną odkrytą kartę na środku stołu. Każdy z graczy umieszcza przed sobą stos zakrytych kart.

   

  2) Cel gry

  Być pierwszą osobą, która pozbędzie się wszystkich kart.

   

  3) Jak grać?

  Na znak każdy z graczy musi znaleźć symbol łączący kartę ze środka stołu z kartą z wierzchu jego stosu. Gracz, który jako pierwszy nazwie wspólny symbol, kładzie swoją kartę obok karty leżącej na środku stołu. „Gąsienica” zaczyna rosnąć! Nowo położona karta staje się wówczas kartą, z którą gracze szukają wspólnego symbolu. W ten sposób powoli formuje się coraz dłuższa „gąsienica”.

   

  4) Jak wygrać?

  Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich swoich kart. Pozostali gracze kontynuują grę, walcząc o kolejne miejsca.

   

  Dla utrudnienia zabawy symbole na kartach bywają obrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

   

   

  Czym "Dobble 123" różni się od "Dobble"?

   

  Wszystkie symbole są bardzo proste do nazwania, charakterystycznie narysowane, co pozwala dzieciom nie tylko szybko odnaleźć w myślach odpowiednie słowo, by nazwać symbol, ale też utrwala im nazewnictwo.

   

  Dlaczego musisz mieć tę grę?

   

  Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak "Dobble". Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

   

  • Tylko "Dobble" tłumaczy się w minutę!

  • Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.

  • Tylko "Dobble" ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.

  • Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

  Liczba graczy: 1 - 5 osób
  Wiek: od 3 lat
  Czas gry: ok. 5 - 10 minut

   

  Zawartość pudełka:

  • 30 kart
  • instrukcja
  • wytrzymała, kolorowa puszka

PRODUKTY KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ